• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Рік Шевченка

Перший урок, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України щодо створення інтернет-порталу «Тарас Шевченко» відділ освіти та загальноосвітні навчальні заклади долучились до одного з найважливіших завдань по відзначенню ювілею Т.Г.Шевченка в інформаційному просторі. Станом на 28.08.2013 року на сайті відділу освіти відкрито сторінку, на якій висвітлюються матеріали щодо відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка; на сайтах Щорських ЗОШ І – ІІІ ст.№1, №2, Щорської районної гімназії, Щорського НВК « ДНЗ-СЗНЗ І ст.» оприлюднено інформацію по проведенню першого уроку , присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

В Щорській районній гімназії розпочався він з традиційного покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку учнями 9-х класів.

В закладах освіти проведено конкурси на краще читання віршів Кобзаря. На інтерактивних, бібліотечних, бінарних уроках учні знайомились із життєвим і творчим шляхом поета .

Старшокласники району мали змогу ще раз доторкнутися до глибин душі великого українського поета, осягнути його велич і неповторність під час перегляду Всеукраїнського відеоуроку.

В бібліотеках навчальних закладів оформлено книжкові виставки: «Письменники України про Шевченка», «Шевченко і Чернігівщина», «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!», «З Україною в серці», «Вічний як народ»./Files/images/image002.jpg/Files/images/image003.jpg/Files/images/image001.jpg/Files/images/image007.jpg/Files/images/image006.jpg/Files/images/image005.jpg/Files/images/image009.jpg/Files/images/image008.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 426

Коментарi